Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Barbados

Barbados satılık emlak

Barbados bir Doğu Karayip adası ve bağımsız bir Commonwealth ülkesidir. Köprü, başkent, sömürge döneminden kalma binaların bulunduğu ve 1654'te kurulan Nidhe İsrail sinagogunun bulunduğu bir deniz limanıdır. Adada ayrıca on yedinci yüzyılın tipik plantasyon evleri de bulunmaktadır.

Önümüzdeki 12 ay boyunca pazarda büyüme olasılığı bu 2018'de çok az ve çok az.

Dikkate alınması gereken iki şey, İngiliz Sterlini'nin ABD Doları karşısında değerinin ve yerel ekonomik büyümenin% 2'nin altında olması olacak.

Bu ayın başlarında, Merkez Bankası Müdürü Cleviston Haynes, bu yılın ilk çeyreğine ilişkin olarak daha az olumlu bir rapor yayınlayarak, ekonominin bu yıl% -0,% 25 ve% 0.25 büyüme beklediğini belirtti.

2018’de beklenmeyen bir artış ve aşırı arz fazlasıyla, yeni pazardaki fiyat esastır. Barbados'ta uzun süre pazarda oturan mülkleri olan satıcılara, piyasadaki fiyatları işaretlemek veya uzun vadede rahat etmek için iyi hizmet verilecek.

Geçen yıl Barbados'ta satılık emlak satışları hacminde% 0.1'lik bir düşüş yaşanırken, Barbados 25 yıldaki en düşük satış hacmini kaydetti.

Verilere göre, satılan mülklerin% 50'si piyasada 12 ay veya daha az, 24 ay veya% 72 için% 72 ve 36 ay veya daha az bir süre için yaklaşık% 90 olarak listelenmiştir. Bu durum, Barbados'ta beş yıldan fazla bir süredir piyasada kalan ve bazı durumlarda 10 yıl veya daha fazla süredir devam eden Barbados'taki satılık mülk envanter hacmi dikkate alındığında belirgindir.

Pazardaki kayda değer miktarda envanter ile, belki de eski pazarın ortadan kaybolduğunu ve yeni pazarın en azından öngörülebilir bir gelecek için burada kalacağını evrensel olarak kabul etmek için satıcıların bir araya gelmesinin zamanı gelmiştir.

Barbados'taki emlak piyasası, gelişmiş ekonomik koşullara ve turist girişlerinin kaydına rağmen, zayıf kalmaya devam ediyor. Barbados'ta, özellikle de yüksek kaliteli pazarlarda satılık konutların fiyatları, küresel krizden önce görülen maksimum seviyelerin hala% 29'unun altında. İşlemler tarihi düşüklerde.

Öncelikle süper varlıklı yabancılara hizmet veren ünlü West Coast'ta, sahil kat mülkiyeti fiyatları 2018'de bir yıl öncesine göre% 5 arttı. Ancak, bu rakam yıl boyunca aşırı düşük satış hacmi göz önüne alındığında yanıltıcı olabilir.

Bir formalite dışında, genel olarak Barbados'ta yabancı mülkiyeti konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur: Barbados'ta satılık mülk elde etmek isteyenler, yerleşik olmayanlar, Barbados Merkez Bankası'ndan izin almalıdır. Bu pro forma, ancak yapmayın satın alma işleminizi iptal edecek.

Emlak piyasası yabancı alıcılara çok bağlı.

Barbados yabancı alıcıların çoğunu cezbeder. Aziz James ve Aziz Peter'in mülkleri İngiliz alıcılar tarafından takdir edilirken, Güney Kıyısı cemaati Kilisesi'ndeki mülkler Amerikalıları ve Kanadalıları cezbeder

  •  
    Barbados'a taşınıyorum. Yurtdışına çıkın ve Barbados'ta yaşayın

      Bu güzel güneş ve şimdi yaz günlerinde, okurlarımıza yılda 365 gün hayal edebilecek eşsiz bir ulus bulma konusunda elimizi denemeye karar verdik. Bugün, aslında birçok genç insanın, aynı zamanda emeklilerin de bulunduğu küçük Antillerin bulunduğu bölgeye taşındık, çalışma sonrası yılların tadın ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 6582

Satilik Villa, Barbados, St James, St James, Sunset Crest

29,023,068.78TRY
Satilik
Villa

1200 m²
Bu üç yatak odalı villa 2008 yılında yükseltilmiş ve yenilenmiş olup yüksek standartta ve işgal edilmeye hazırdır. Ebeveyn yatak odasında klima, vanti...
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB